Wyprodukowano pod Śnieżką

Wyprodukowano pod Śnieżką

„Wyjątkowy kiermasz i wystawa produktów regionalnych”
Wyprodukowano pod Śnieżką Kiermasz jelenia Góra

Termin

6 września 2019 r.

Miejsce

Plac Ratuszowy, Jelenia Góra

Dla kogo?

Blisko 100 wystawców z Polski i Republiki Czeskiej prezentuje  swoje wyroby. Od miodów, serów, wędlin i olejów począwszy, na  świecach, mydełkach i odzieży lnianej skończywszy. Wystawie towarzyszą również występy lokalnych kapel folkowych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

ODWIEDZAJĄCY

Wystawa produktów regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką”. Tegoroczna edycja, będzie już 17. Wystawa to okazja dla lokalnych artystów i rzemieślników do promocji swoich produktów, sprzedaży, a także nawiązania wzajemnych kontaktów handlowych.

To także jedna z niewielu sposobności dla samych zwiedzających do poznania tak szerokiej oferty. A prezentować się będzie ponad 100 wystawców z Polski i Republiki Czeskiej.

Na straganach pojawią się zarówno produkty spożywcze od miodów, serów, wędlin i olejów począwszy oraz rękodzieło: świece, mydełka, biżuteria. Wystawie tradycyjnie towarzyszyć będą występy lokalnych kapel folkowych. Impreza zaplanowana jest na 6.09.2019 na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze.

WYSTAWCY

Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A zaprasza do wzięcia udziału w 17. Wystawie Produktów Regionalnych „Wyprodukowano Pod Śnieżką”, która odbędzie się w Jeleniej Górze na Placu Ratuszowym 6 września 2019r. Zapraszamy w szczególności regionalnych producentów wędlin, serów, pieczywa, browarów i innych produktów spożywczych. Podczas wystawy zostanie przeprowadzony konkurs na „Karkonoski Produkt Spożywczy”. Przyznane zostaną nagrody tzw. „Jelonki Karkonoskie”.

Organizator zapewnia:

  • bezpłatną powierzchnię handlowo-wystawową – bez zabudowy,  z możliwością sprzedaży promocyjnej i degustacji
  • promocja imprezy w regionalnych mediach

W Państwa gestii pozostaje: zabudowa stoiska,np. postawienie własnego namiotu, wyposażenie i aranżacja wystawy oraz obsługa stoiska.

UDZIAŁ W WYSTAWIE JEST BEZPŁATNY!!

Rejestracja online

Proszę się upewnić czy zapis na wystawę został dokonany poprawnie, dzwoniąc pod nr tel. 75 752 7523, 75 752 7535 lub pisząc na e-mail. katarzyna.matusik@karr.pl

Kontakt

Personel projektu | +48 75 75 27 523

 biuro@karr.pl

Pliki do pobrania