To będzie święto smaku, zapachu, rękodzieła. Święto tego, co w Karkonoszach mamy najlepszego.

6 września 2019 Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Powiatem Jeleniogórskim zaprasza na 17. Wystawę Produktów Regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką”.

W sercu Jeleniej Góry, na Placu Ratuszowym znów pachnieć będzie miodami, serami, naturalnym wędlinami, przyprawami i chlebem. Wszystko za sprawą ponad stu wystawców z polskiej i czeskiej strony gór. Uczcie dla podniebienia, towarzyszyć będzie uczta dla oka, bowiem lokalni twórcy prezentować będą też efekty pracy swoich rąk. To prawdziwa gratka dla amatorów regionalnych pamiątek.

Dla ducha organizatorzy przewidzieli koncerty lokalnych kapel folkowych oraz koncert gwiazdy – GOORALA.

Nowością tegorocznej edycji będzie Live cooking show – „Bitwa na Smaki”. Pojedynek pomiędzy amatorami /królami domowej kuchni a profesjonalistami.

Kto okaże się zwycięzcą? Kto zaserwuje zgromadzonej publiczności najlepszą regionalną potrawę? O tym zdecyduje jury i zgromadzona publiczność! „Bitwę na smaki” poprowadzi dziennikarz kulinarny Paweł Loroch, który również poprowadzi swoje show kulinarne.

Będzie kolorowo, pięknie i bardzo smacznie.

Nagroda główna dla zwycięzców „Bitwy na Smaki” to weekendowy pobyt dla dwóch osób w wybranym obiekcie należącym do grupy Górskie Resorty. Nagrodzony będzie mógł wybrać miejsce na relaks w górach spośród hoteli i aparthoteli sponsora. Do wyboru, zależnie od preferencji: Osada Śnieżka w Łomnicy, Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie oraz Green Mountain Hotel***** i Green Apartments w Karpaczu.

Zapraszamy!

Więcej informacji oraz program imprezy tutaj

UWAGA!!! Z powodu braku miejsc nabór wystawców na  17. Wystawie Produktów Regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką” został zamknięty w dniu 12.08.2019