Cezary Przybylski – Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Hubert Papaj – Prezes Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zapraszają na największą giełdę kooperacji w Polsce.

Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm to sposobność dla mikro, małych i średnich firm do zaprezentowania oferty, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów handlowych. Forum to także wykłady, panele dyskusyjne gdzie eksperci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

DLACZEGO WARTO?

Projekt DigiNetPolSax ma intensyfikować powiązania gospodarcze, a także wspierać podmioty w przeprowadzaniu procesów związanych z digitalizacją przedsiębiorstw. Tematem przewodnim Forum jest „Digitalizacja w biznesie – wyzwania i potencjał”.

Podczas wydarzenia odbędą się prelekcje, na których zagłębimy się w tegoroczny temat Forum. O digitalizacji na rzecz wspólnego obszaru gospodarczego opowie Zygmunt Potocki – kierownik projektu DigiNetPolSax. O kwestii zastosowania nowoczesnych technologii ICT w logistyce ostatniej mili: perspektywa różnych grup interesariuszy opowie dr hab. inż., prof. UEW Maja Zofia Kiba-Janiak.

Jakie podjąć działania aby uniknąć wyciekom danych oraz jak zarządzać bezpieczeństwem cybernetycznym w firmie przedstawi Paweł Wałuszko – Business Development Manager – Cybersecurity Expert, TestArmy CyberForces Sp. z o.o.

Ostatnim tematem prelekcji będzie Sprawny w 6 tygodni dzięki retrofit – redukuj koszty produkcji poprzez doposażenie urządzeń w systemy monitorowania, o którym opowie Christian Groß – in.hub GmbH.

W trakcie panelu dyskusyjnego omówiona zostanie obecna sytuacja gospodarcza na trójstyku granic.

Forum Kooperacji Firm to przede wszystkim rozmowy, kontakty handlowe oraz wymiana doświadczeń. Chcemy jak najbardziej umożliwić nawiązanie współpracy dlatego zapraszamy uczestników również na giełdę kooperacji B2B.

 

DO KOGO SKIEROWANE JEST FORUM ?

Mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którym zależy na nawiązaniu międzynarodowych kontaktów biznesowych. W szczególności zachęcamy do udziału przedstawicieli branży: IT, budowy maszyn, metalowej, automatyki przemysłowej

oraz motoryzacji, logistyki i transportu.

UDZIAŁ W FORUM :

Forum jest tłumaczone symultanicznie w trzech językach: polskim, niemieckim i czeskim.

Udział w forum jest bezpłatny (max. 2 osoby z przedsiębiorstwa).

ZAPISY:

Od 1.09.2020 r. do 25.10.2020 r.

www.forumsystem.eu