O co chodzi?

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego rozpoczął realizację projektu „GOING GLOBAL – Dolnośląska Dyplomacja Gospodarcza”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Jest to oferta misji gospodarczych, targów, rozmów B2B oraz spotkań biznesowych, które urząd marszałkowski bezpłatnie udostępni chętnym mikro, małym i średnim przedsiębiorcom z Dolnego Śląska.

Wytypowane zostały kierunki i rynki posiadające największy potencjał inwestycyjny, na których promowane będą dolnośląskie firmy. W ramach Going Global przedsiębiorcy będą mogli uczestniczyć w największych na świecie wydarzeniach branżowych, a w niektórych przypadkach również wziąć w nich udział jako wystawcy. Urząd nie tylko zorganizuje dane wydarzenie, ale również pokryje wszystkie koszty związane z uczestnictwem w nim danej firmy, takie jak np.: bilety lotnicze, transporty miejscowe, noclegi, wyżywienie, bilety wstępu, przestrzenie targowe wraz z zabudową, wizy, ubezpieczenia itp.

Dodatkowo wypełnienie i przesłanie formularza oznacza, że na wskazany adres e-mail przedsiębiorca będzie otrzymywał aktualne informacje o prowadzonych naborach uczestników do poszczególnych misji i wydarzeń, zasadach naboru, profilu wydarzenia, rodzaju wizyty, itp.

Bezpłatne spotkanie informacyjne, odbędzie się w czwartek, 30 stycznia, o godzinie 10.00 w Dolnośląskim Centrum Filmowym przy ul. Piłsudskiego 64A we Wrocławiu.

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem elektronicznego formularza (adres formularza https://forms.gle/jKQhM112pGqkr2JC8)