Pamiętacie Państwo projekt „Jesteś BOSS/KA”, jaki realizowaliśmy na przełomie kwietnia i maja 2019 roku? Ewoluował!

Nie mogło być inaczej, bo w Karkonoszach mamy mnóstwo fantastycznych kobiet!

Postanowiliśmy je docenić, wesprzeć, zmotywować, zainspirować, wyposażyć w wiedzę i odwagę. Chcemy, by głośno i odważnie promowały swoje projekty i dokonania. Chwaliły się sukcesami i dzieliły nauką płynącą nie tylko z sukcesów, ale i z porażek.

Tak powstał pomysł na FORUM BOSSKICH – cykl szkoleń z zakresu biznesu, psychologii i coachingu.

 

73 przedsiębiorcze kobiety z naszego regionu (Szklarskiej Poręby, Jeleniej Góry, Głuszycy Dziwiszowa, Świeradowa Zdroju, Mirska, Mysłakowic, Pobiednej, Jeżowa Sudeckiego, Lwówka Śląskiego, Siedlęcina, Karpacza, Świerzawy, Złotoryi, Legnicy, Wlenia, Polkowic, Leśnej,  Podgórzyna, Przecznicy, Jedliny Zdrój i Wolimierza), spotkały się 2 października 2019 w Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort, by wymienić doświadczenia, poznać się, doszkolić, spędzić czas w wyjątkowym, a wręcz doborowym towarzystwie. Każda inna, każda wyjątkowa, każda z innym zasobem możliwości, umiejętności i wiedzy.

  • Ogromna dawka wiedzy przekazana podczas warsztatów coachingowych z Martą Kustosz z „Samooceny. Samoakceptacji. Samorealizacji” oraz Joanną Janowicz z „Autoprezentacji oraz Treningu wystąpień publicznych”, dała uczestniczkom narzędzia by mocniej wierzyć we własne możliwości, ufać intuicji i nie stawiać sobie sztucznych b
  • Panel dyskusyjny z udziałem części uczestniczek sesji zdjęciowej realizowanej w ramach projektu „Jesteś BOSSKA”, pokazał ile przedsiębiorczych kobiet mamy w regionie i jaka była ich droga do miejsca w którym znajdują się obecnie.
  • Nie mogło zabraknąć czasu na wymianę kontaktów i nawianie współpracy.
  • Całość swoim niezwykłym stand-up show zamknęła Magda Kubicka.

Przez 12 godzin udało się wyzwolić niesamowitą kobiecą energię, która teraz będzie procentować w formie pomysłów, projektów, nowych realizacji i  kooperacji.

Sukces I FORUM BOSSKICH świadczy o ogromnym zapotrzebowaniu na organizację wydarzeń w regionie skierowanych do kobiet, które pragną realizować się w biznesie. W kolejnych edycjach planujemy zrealizować szkolenia z zakresu:

  • Storytellingu i skutecznych kampanii na portalach społecznościowych
  • Negocjacji i mediacji
  • Zarządzania czasem i delegowania obowiązków
  • Asertywności i obsługi „trudnego klienta”
  • Skutecznego marketingu i technik sprzedażowych

Druga edycję FORUM BOSSKICH planujemy na styczeń 2020.

Na koniec dziękujemy załodze Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort w Świeradowie Zdroju za zaangażowanie, przygotowanie i gościnność.

Katarzyna Harbul-Bała
Foto. Klaudia Cieplińska – Profesjonalna Fotografia