Wiedzieliśmy, że będzie dobrze, bo I edycja imprezy okazała się wielkim sukcesem. Ale takiej frekwencji się nie spodziewaliśmy. Ponad 100 kobiet spotkało się na  „II FORUM BOSS/KICH”, które 17 stycznia 2020 roku odbyło się w Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort w Świeradowie-Zdroju.

To głównie właścicielki mikro i małych przedsiębiorstw, ale także dyrektorki, managerki firm, instytucji samorządowych, otoczenia biznesu. W większości z kotliny jeleniogórskiej. Ale były też przedstawicielki takich miast jak Legnica, Lubawka, Zgorzelec czy Wrocław. Przekrój branż – spory. Od salonu urody po pośrednictwo nieruchomości, od hurtowni stali po agencje ślubne.

Wszystkie wzięły udział w:

– 3 szkoleniach: zarządzania czasem i delegowania obowiązków, kreowania marki w social mediach, wizerunku w biznesie.

– panelu dyskusyjnym o „Bosskim planie na siebie”.

– networkingu – czyli spotkaniach biznesowych i wymianie kontaktów.

Całości dopełniła uroczysta kolacja, rozdanie certyfikatów i after party.

I i II edycja Forum pokazała, jak ogromny potencjał mają w sobie imprezy biznesowe organizowane dla kobiet. Panie we własnym towarzystwie czują się pewniej, są bardziej otwarte na wymianę kontaktów i doświadczeń. Chcą wiedzieć, a nie boją się pytać. Nie rywalizują, a współpracują. A o to przede wszystkim chodzi. O poznanie siebie, współpracę i wsparcie.  Część z naszych BOSSKICH prowadzi firmy od kilku a nawet kilkudziesięciu lat. Mają widzę, która jest bezcenna dla tych kobiet które stawiają pierwsze kroki w biznesie lub chciałyby postawić. To ogromne wsparcie.

Siła jest kobietą mówią nasze Bosskie i trudno nie przyznać im racji.

Dziękujemy uczestniczkom za obecność i energię. To wielka przyjemność móc z nimi i dla nich organizować Forum. Dziękujemy też terenom i ekipie Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort za gościnę i niezawodność. Pełni wrażeń z Forum nie da się Tego się przekazać, to trzeba przeżyć.

Trzecie forum na jesień. Proszę śledzić stronę www.karr.pl oraz social media KARR S.A.

Tak rozpędzonego pociągu nie będziemy zatrzymywać!

Foto: Klaudia Cieplińska – Profesjonalna fotografia.