Lwóweckie Lato Agatowe, słynne wakacyjne wydarzenie, stanowiące jedną z najbardziej rozpoznawalnych atrakcji turystycznych regionu było też okazją do letniej promocji projektu „Partnerstwo na rzecz rozwoju Dolnośląskich MMŚP i ich pracowników”.

Plenerowa prezentacja bogatej oferty Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego z pewnością poszerzyła świadomość dolnośląskich przedsiębiorców o możliwość efektywnego wykorzystania środków unijnych.

W miłej, słonecznej atmosferze pracownicy KARR prowadzili akcję informacyjną szerzącą wiedzę nt. możliwości uzyskania dofinansowania i nawiązywali nowe kontakty z regionalnymi wystawcami oraz miejscowymi  firmami prezentującymi swoje produkty na zabytkowym rynku Lwówka Śląskiego.

Stoisko informacyjne KARR odwiedziły nie tylko osoby prowadzące działalność gospodarczą z regionu województwa dolnośląskiego, ale także pracownicy, którzy  wyrazili zainteresowanie podnoszeniem swoich kompetencji w ramach dofinansowania do szkoleń. Nasi doradcy przeprowadzili także szereg rozmów z okolicznymi właścicielami sklepów, aptek, kawiarni, restauracji, zakładów kosmetycznych i fryzjerskich informując o możliwości uzyskania dofinansowania na dokształcanie w ramach projektu.