Rok 2020 rozstanie zapamiętany jako rok walki z pandemią COVID-19. Kryzys jaki wywołał Koronawirus na długo będzie odczuwalny we wszystkich dziedzinach gospodarki na całym świecie. Na naszym obszarze szczególnie dotkliwie odczuły  to sektory branży usługowej: turystycznej, transportowej, gastronomicznej.

Wszyscy musimy się przygotować na zmiany i spowolnienie gospodarcze. Ale jak to zrobić i od czego zacząć?

Tylko spokój nas może uratować i nie załamywanie rąk.

Koronawirus  zmusił nas do przyjęcia innych modeli zarządzania firmą. Wykorzystajmy ten czas najlepiej jak się da. Dlatego Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędem Pracy w  Jeleniej Górze rozpoczyna akcję „Pierwsza pomoc dla lokalnego biznesu”.

Jeśli macie pytania, wątpliwości, dylematy związane z tematyką:

  • wsparcia doradczego w zakresie:

– wstępnej analizy potencjału firmy w odniesieniu do zaistniałej sytuacji kryzysowej: osobowego i infrastrukturalnego

– konsultacji w zakresie możliwości efektywnego prowadzenia działalności w sytuacji kryzysowej

– konsultacji w zakresie wskazania kierunku zmian lub rozszerzenia branży w zaistniałej sytuacji kryzysowej

  • wsparcia psychologicznego dla osób, które znalazły się w sytuacji kryzysowej na rynku pracy w obszarach:

– utrata pracy i szukanie nowego zatrudnienia – jak sobie radzić z trudną sytuacją i przezwyciężać problemy w dobie kryzysu,

– lęk przed utratą pracy- jak go pokonać i radzić sobie ze stresem,

– wsparcie pracodawcy w zakresie radzenia sobie z sytuacjami trudnymi, również tymi dotyczącymi relacji szef- pracownik w czasach kryzysu.

Specjaliści KARR S.A. oraz DWUP pozostają do Państwa dyspozycji. Pytania prosimy kierować drogą mailową za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej www.karr.pl/kontakt z dopiskiem „Pierwsza pomoc dla lokalnego biznesu”.

Akcja prowadzona jest nieodpłatnie.

Na trochę optymizmu. Nawet jeśli teraz jest trudno, należy spokojnie i rozsądnie reagować na zmiany. Gospodarka wkrótce odbije, a dynamiczny wzrost zawsze daje więcej szans niż zagrożeń.

Do pobrania: REGULAMIN