18. Wystawa Produktów Regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką”.

Baner_sniezka_zapowiedz

Termin

3 września 2020r.

Miejsce

Plac Ratuszowy, Jelenia Góra

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkich, którzy cenią oryginalność, zdrowie i tradycję.

Odwiedzających do obejrzenia, posmakowania, zakupów i dobrej zabawy.
Producentów z Polski i Republiki Czeskiej produkujących regionalne produkty spożywcze oraz oryginalne wyroby rękodzielnicze do prezentacji swoich wyrobów. Od miodów, serów, wędlin, przetworów z dzikich roślin, nalewek ziołowych i olejów począwszy, na świecach, mydełkach, eko-biżuterii i odzieży lnianej skończywszy. Wystawie będą towarzyszyć również pokazy kulinarne, konkursy, warsztaty i animacje dla dzieci.

ODWIEDZAJĄCY

3 września 2020 Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na 18. Wystawę Produktów Regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką”.

Na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze oprócz wszelkich smaków i zapachów będzie można nacieszyć oczy oryginalnymi pamiątkami. Lokalni twórcy zaprezentują nie tylko efekty pracy swoich rąk, ale też umożliwią odwiedzającym wystawę zajrzenie za kulisy produkcji.

Dla podgrzania atmosfery organizatorzy przewidzieli pokazy kulinarne z degustacją: finał konkursu „Bitwa na Smaki” i Show kulinarne „Live Cooking Show Karkonoskie KARRy”, a także kreatywne warsztaty rękodzielnicze i animacje dla dzieci.

Tradycyjnie przyznane zostaną „Karkonoskie Jelonki” za:  „Najciekawszy Produkt Karkonoski”

oraz „Karkonoski Produkt Spożywczy”.

 

 „Bitwa na Smaki” to pojedynek pomiędzy szefami domowej kuchni a zawodowymi kucharzami.

Kto tym razem zaserwuje zgromadzonej publiczności najlepszą regionalną potrawę profesjonaliści, czy amatorzy?

O tym zdecyduje jury i zgromadzona publiczność!

Zapraszamy do udziału w konkursie kulinarnym Live Cooking Show – „Bitwa na Smaki”

WYSTAWCY

Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy w szczególności regionalnych producentów: wędlin, sera, pieczywa, przetworów warzywnych, owocowych, produktów zielarskich, miodów, browarów i innych produktów spożywczych, a także rękodzielników i rzemieślników, producentów tradycyjnych oraz oryginalnych produktów.

Podczas wystawy dla zgłoszonych wystawców zostanie przeprowadzony konkurs na „Karkonoski Produkt Spożywczy” i „Najciekawszy produkt Regionalny” , którego zwieńczeniem jest przyznanie statuetek „Jelonków Karkonoskich”.

Zapraszamy wszystkich, którzy pracą swoich rąk tworzą arcydzieła smaku i sztuki, by wzięli udział w 18. Wystawie Produktów Regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką”.

Zachęcamy do zdobywania znanej w regionie marki, jaką jest przyznanie statuetki „Jelonka Karkonoskiego”.

Organizator zapewnia:

  • bezpłatną powierzchnię handlowo-wystawową – bez zabudowy, z możliwością sprzedaży promocyjnej i degustacji,
  • promocję imprezy w regionalnych mediach.

W Państwa gestii pozostaje: aranżacja stoiska, estetyczna i wpisująca się w charakter wystawy, wyposażenie oraz obsługa stoiska wystawienniczego w wyznaczonych godzinach.

UDZIAŁ W WYSTAWIE JEST BEZPŁATNY!!
UWAGA !! Z powodu braku miejsc nabór wystawców na 18. Wystawie Produktów Regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką” został zamknięty w dniu 20.08.2020

> Rejestracja online <

Na podany w formularzu e-mail otrzymają Państwo potwierdzenie rejestracji.

Kontakt

Personel projektu +48 75 752 7534, +48 75 75 27 513

Pliki do pobrania