Wyprodukowano pod Śnieżką

Wyprodukowano pod Śnieżką

„Wyjątkowy kiermasz i wystawa produktów regionalnych”

Termin

6 września 2019 r.

Miejsce

Plac Ratuszowy, Jelenia Góra

Dla kogo?

Blisko 100 wystawców z Polski i Republiki Czeskiej prezentuje  swoje wyroby. Od miodów, serów, wędlin i olejów począwszy, na  świecach, mydełkach i odzieży lnianej skończywszy. Wystawie towarzyszą również występy lokalnych kapel folkowych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

ODWIEDZAJĄCY

6 września 2019 Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Powiatem Jeleniogórskim zaprasza na 17. Wystawę Produktów Regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką”.

W sercu Jeleniej Góry, na Placu Ratuszowym znów pachnieć będzie miodami, serami, naturalnym wędlinami, przyprawami i chlebem. Wszystko za sprawą ponad stu wystawców z polskiej i czeskiej strony gór. Uczcie dla podniebienia, towarzyszyć będzie uczta dla oka, bowiem lokalni twórcy prezentować będą też efekty pracy swoich rąk. To prawdziwa gratka dla amatorów regionalnych pamiątek.

Dla ducha organizatorzy przewidzieli koncerty lokalnych kapel folkowych, kreatywne warsztaty dla dzieci oraz koncert gwiazdy – GOORALA.

Tradycyjnie przyznane zostaną też  „Karkonoskie Jelonki” za:

  • „Najciekawszy Produkt Karkonoski”
  • „Karkonoski Produkt Spożywczy”

 

Kto okaże się zwycięzcą? Kto zaserwuje zgromadzonej publiczności najlepszą regionalną potrawę?

O tym zdecyduje jury i zgromadzona publiczność!

„Bitwę na smaki” poprowadzi dziennikarz kulinarny Paweł Loroch, który również poprowadzi swoje show kulinarne.

Nagroda główna dla zwycięzców „Bitwy na Smaki” to weekendowy pobyt dla dwóch osób w wybranym obiekcie należącym do grupy Górskie Resorty. Nagrodzony będzie mógł wybrać miejsce na relaks w górach spośród hoteli i aparthoteli sponsora. Do wyboru, zależnie od preferencji: Osada Śnieżka w Łomnicy, Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie oraz Green Mountain Hotel***** i Green Apartments w Karpaczu.

WYSTAWCY

Z bogactwa kulinarnego i rękodzielniczego naszego regionu jesteśmy dumni. Chcemy się nim chwalić i pokazywać szerokiej publiczności. Dlatego zachęcamy tych wszystkich, którzy pracą swoich rąk tworzą arcydzieła smaku i sztuki, by wzięli udział w 17. Wystawie Produktów Regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką”.

A także by stanęli do walki o statuetkę „Jelonka Karkonoskiego” w kategoriach:

  • „Najciekawszy Produkt Karkonoski”
  • „Karkonoski Produkt Spożywczy”

Organizator zapewnia:

  • bezpłatną powierzchnię handlowo-wystawową – bez zabudowy,  z możliwością sprzedaży promocyjnej i degustacji
  • promocja imprezy w regionalnych mediach

W Państwa gestii pozostaje: zabudowa stoiska,np. postawienie własnego namiotu, wyposażenie i aranżacja wystawy oraz obsługa stoiska.

UDZIAŁ W WYSTAWIE JEST BEZPŁATNY!!

Rejestracja online

UWAGA !! Z powodu braku miejsc nabór wystawców na  17. Wystawie Produktów Regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką” został zamknięty w dniu 12.08.2019

Proszę się upewnić czy zapis na wystawę został dokonany poprawnie, dzwoniąc pod nr tel. 75 752 7523, 75 752 7535 lub pisząc na e-mail. katarzyna.matusik@karr.pl

Kontakt

Personel projektu | +48 75 75 27 523

 biuro@karr.pl

Pliki do pobrania