Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje, że w dniu 15 maja 2019 r.  zostanie wznowiony nabór formularzy zgłoszeniowych do projektu „PARTNERSTWO NA RZECZ ROZWOJU DOLNOŚLĄSKICH MMŚP I ICH PRACOWNIKÓW”, przez Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

Termin naboru (składania) formularzy zgłoszeniowych od: 15 maja 2019 r. do wyczerpania środków.

Kwota pozostała do rozdysponowania: ok. 42 698,00 zł. Planowane jest przyjęcie formularzy zgłoszeniowych do 120% alokacji środków z zastrzeżeniem, że część z nich może zostać objęta tzw. „listą rezerwową”, refundowaną zgodnie z dostępnością środków finansowych.

Formularze przyjmowane są od przedsiębiorstw z sektora MMŚP mających swoją jednostkę organizacyjną na obszarze Subregionu Jeleniogórskiego /powiaty: bolesławiecki, jeleniogórski, kamiennogórski, lubański, lwówecki, zgorzelecki, m. Jelenia Góra/, w siedzibie KARR S.A. w Jeleniej Górze, 1-go Maja 27, w godz.: 08:00-15:00.

Jednocześnie informujemy, że usługi szkoleniowe muszą zakończyć się do dnia 30.06.2019 r.

AKTUALIZACJA 13.05.2019

Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje, że ulega zwiększeniu kwota do rozdysponowania do ok. 104 707,61 zł w ramach naboru formularzy zgłoszeniowych do projektu „PARTNERSTWO NA RZECZ ROZWOJU DOLNOŚLĄSKICH MMŚP I ICH PRACOWNIKÓW”, przez Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. Pozostałe szczegóły informacyjne pozostają bez zmian i są zawarte w poprzednim komunikacie.