Marszałek Województwa Dolnośląskiego – Cezary Przybylski oraz Prezes Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego – Hubert Papaj zapraszają na 28. Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm – Wspólne odkrywanie nowych trendów w gospodarce energetycznej – połączone z największą giełdą kooperacji w Polsce.

Podczas Forum prelegenci z trzech krajów poruszą tematy trendów e-mobilności i wodoru w zakresie rozwoju elektromobilności, trwającej transformacji energetycznej oraz znaczeniu wodoru dla redukcji emisji i zrównoważonego rozwoju. W programie zaplanowano 2 panele dyskusyjne, podczas których postaramy się odpowiedzieć na pytania dotyczące rozbudowy infrastruktury sprzyjającej rozwojowi elektromobilności oraz zastosowania energetyki cieplnej w celu obniżenia emisji CO2 na przykładzie współpracy miast Görlitz – Zgorzelec.

PROGRAM

4 listopada 2021 r., Szklarska Poręba (Platinum Mountain Hotel & SPA)

Zapraszamy mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którym zależy na nawiązaniu międzynarodowych kontaktów biznesowych. W szczególności zachęcamy do udziału przedstawicieli obszarów: IT, budowa maszyn, metal, automatyka logistyka i transport, elektromobilność, budownictwo, jednostki badawczo-rozwojowe.

ZAPISY: 1.09.2021 – 19.10.2021 na www.forumsystem.eu

Forum jest tłumaczone symultanicznie w trzech językach: polskim, niemieckim i czeskim.
Udział w forum jest bezpłatny.

Informacje dla FIRM
Giełda kooperacyjna
– dla uczestników, którzy zapiszą się na forum jako „FIRMA” zostanie udostępniona możliwość wyboru partnerów do rozmów poprzez internetowy system kojarzenia firm B2B. Na podstawie zgłoszeń zostanie wydany katalog firm w wersji elektronicznej.

Indywidualny dobór partnerów do rozmów poprzez internetowy system kojarzenia firm B2B:
• Logując się jako FIRMA otrzymasz login i hasło dostępu do systemu kojarzenia firm B2B.
25.10.2021 pojawi się zakładka TWOJE SPOTKANIA. Będzie tam dostępna lista Firm wraz z opisami.
• Do 29.10.2021 jest czas na wybór partnerów do rozmów.
• podczas rejestracji uczestnicy Forum otrzymają indywidualne harmonogramy spotkań (godzina, nr stolika, nazwa Firmy) na giełdę kooperacyjną.
• Harmonogram będzie można również pobrać ze swojego konta.
• W przypadku nieotrzymania w określonym terminie powyższych informacji prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub e-mailowy z organizatorem.
• Spotkania trwają maksymalnie 15 min.
• Do Państwa dyspozycji są tłumacze.
• Należy pamiętać, że inne Firmy mają prawo wybrać nas do rozmowy i jesteśmy zobowiązani wziąć udział w spotkaniu.

Forum organizowane jest w ramach projektu „EnergyTransPolSax – wspólne odkrywanie nowych trendów w gospodarce energetycznej„ współfinansowanego z Programu Współpracy INTERREG Polska – Saksonia 2014-2020, który ma na celu wzmocnienie współpracy gospodarczej na polsko-saksońskim pograniczu, w szczególności w zakresie wyzwań w gospodarce energetycznej i związanych ze zmianą klimatu.