Szanowni Państwo,

Izba Gospodarcza „Śląsk” ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Polsko-Czeskim Forum Przedsiębiorczości, które odbędzie się w dniach 18-19 października 2018 w sali eventowej domEXPO, ul. Kępska 8, 45-128 Opole.

Uczestnicy Forum będą mieli możliwość wysłuchania prelekcji w zakresie wymiany wiedzy i doświadczeń z obszaru prowadzenia działalności gospodarczej na pograniczu polsko-czeskim oraz nawiązania kontaktów gospodarczych w trakcie przerw networkingowych.

Udział w Forum jest bezpłatny.

Liczymy na Państwa udział w Forum. Dla Gości z dalszych odległości zapewniamy nocleg. Ze względów organizacyjnych oraz na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 13.10.2018.

Polsko–Czeskie Forum Przedsiębiorczości odbywające się w dniach 18-19 października 2018 roku w Opolu przeprowadzone jest w ramach realizacji projektu „Sieć rozwoju gospodarczego pogranicza czesko-polskiego”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Czeska – Polska 2014-2020.

Prelekcje podczas Polsko-Czeskiego Forum Przedsiębiorczości będą tłumaczone symultaniczne z języka polskiego na czeski i z języka czeskiego na polski.

W załączniku znajduje się ramowy Program Forum oraz formularz zgłoszeniowy, który prosimy o wypełnienie i odesłanie na adres:k.sochal@igsilesia.pl

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 77 453 84 84.

Program i Formularz Zgłoszeniowy | plik do pobrania