Bez otwartości na współpracę nie ma innowacyjnych rozwiązań. Dlatego tak ważna jest wzajemna wymiana doświadczeń między Partnerami.

Piotr Miedziński– Prezes Karkonoskiej Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Cezary Przybylski – Marszałek Województwa Dolnośląskiego zapraszają do wzięcia udziału w 25. Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm. To największa giełda kooperacji w Polsce. Służy przede wszystkim mikro, małym i średnim firmom do zaprezentowania oferty, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów handlowych. Tegoroczne Forum będzie tym wyjątkowe, że do udziału w Forum zostali zaproszeni eksperci, których wiedza i praktyka, pomoże przedsiębiorcom jeszcze lepiej odnajdywać się w meandrach współczesnego biznesu. Jedną z prelegentek będzie Joanna Janowicz – doradca biznesowy i strateg marki z wystąpieniem z prelekcją dotyczącą budowania marki. A Mateusz Biernacki z RekinySukcesu.pl wyjaśni na czy polega „ E-marketing kreatywny – narzędzia analityczne i trendy w zagranicznych relacjach handlowych”.
Naprawdę warto być z nami 24.10.2018 r. Zapisy na www.forumsystem.karr.pl  do 20 września. Udział w forum jest bezpłatny.
Więcej informacji znajdą Państwo tutaj: <link>

 

Projekt „Wsparcie transgranicznej i wspierającej innowację współpracy na polsko – saksońskim pograniczu” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020.