W imieniu organizacji Kultura Jablonec chcielibyśmy zaprosić Państwa jako wystawcę na targi turystyczne Zaproszenie_2023PL – Festiwal Wrażeń w Trzech Państwach, które odbędą się w dniach 10. i 11. marca 2023 r.

Jak sama nazwa wskazuje, tegoroczny 21. Euroregion Tour będzie koncentrować się na podróżniczych, kulturalnych, sportowych i gastronomicznych wrażeniach i aktywnościach w naszym regionie, które można zaoferować odwiedzającym nie tylko z kraju, ale i z zagranicy, poprzez prezentację w pomieszczeniach budynków Eurocenter w Jabloncu nad Nisą.

Zachęcamy, aby przy promowaniu swoich usług i produktów wykorzystać również konkretne aktywności oraz dostarczyć odwiedzającym kreatywnych wrażeń. Dla wystawców oferujących konkretne wrażenia na miejscu przygotowane są ciekawe rabaty, patrz formularz zgłoszeniowy.

Tegoroczne targi uzupełni bogaty program towarzyszący, prelekcje, koncerty, wykłady, zajęcia sportowe i gry dla odwiedzających, które można wesprzeć także własną prezentacją w formie projekcji wideo i/lub w formie dyskusji moderowanej na podium dużej sali. Innym sposobem wsparcia Państwa programu lub usługi jest przekazanie nagrody na loterię dla odwiedzających.

Przyjdź i zaprezentuj się!

Więcej informacji:

Zaproszenie

Plakat