Szanowni producenci produktów regionalnych, zapraszamy do udziału w połączonej ze sprzedażą wystawie produktów regionalnych, która odbywać się będzie już po raz 19, w ramach Targów Turystycznych EuroregionTour 2019. Wystawa odbędzie się w wewnętrznych pomieszczeniach wystawienniczych Eurocentrum Jablonec, w dniach 15 i 16 marca 2019 roku (piątek i sobota).

Przygotowaliśmy konkurs na najlepszy wystawiany produkt w kategorii tradycyjny produkt regionalny, regionalna żywność i pamiątka.

Poniżej podajemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

  • Ilu sprzedawców weźmie udział w imprezie? Wybieramy maksymalnie 50 wyjątkowych producentów, którzy wystawiają i sprzedają w pomieszczeniach wewnętrznych jabloneckiego Eurocentrum
  • Czy możemy w trakcie sprzedaży równocześnie promować naszą działalność? Chodzi tu o bannery, ulotki, wizytówki. Ulotki, wizytówki na pewno, bannery (ilość, rozmiar, wymagana przestrzeń na instalację) po uzgodnieniu.
  • W jakich godzinach odbywa się wystawa? Piątek 10-18, sobota 9-13.
  • Zakładam, że można korzystać tylko z przygotowanych stoisk? Jakie mają rozmiary? Przygotowane stoiska mają rozmiar 1,4 x 0,7 m, ale istnieje możliwość korzystania z własnych stołów, stoisk. Należy tylko, w celu zachowania tradycyjnego charakteru wystawy, wysłać nam rozmiary i fotografię Państwa sprzętu.
  • Jaki jest koszt stoiska? 600, – CZK (bez VAT), w przypadku zatwierdzenia dotacji bezpłatnie.
  • Czy możemy, podczas demonstracji naszej produkcji, korzystać z mniejszych stołów roboczych? Czy w takim przypadku można zwiększyć przestrzeń sprzedaży i prezentacji? Tak, oczywiście, proszę tylko o podanie wymiarów/zdjęcie stolika. W tym przypadku gwarantujemy bezpłatny udział/ stoisko.

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji, prosimy o kontakt. Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w naszej wystawie proszę wypełnić zgłoszenie i jego zeskanowany oryginał wysłać do nas mailem lub pocztą.

Zapraszamy i czekamy na Państwa zgłoszenie pod adresem mailowym

Karin.Pastuszka@karr.pl

Tel. 757527523

Do pobrania: