Specjalista ds. analizy ryzyka kredytowego

Zadania:

  • Ocena sytuacji ekonomiczno-finansowej przedsiębiorstw z segmentu MŚP wraz z określeniem zdolności pożyczkowej/kredytowej,
  • Analiza i ocena parametrów ryzyka klienta i transakcji w procesie kredytowym (w tym ocena zabezpieczeń),
  • Przygotowywanie rekomendacji z oceną ryzyka na potrzeby procesu pożyczkowego dla właściwego organu decyzyjnego celem podjęcia decyzji pożyczkowej,
  • Wykonywanie czynności związanych z zawarciem umów pożyczek oraz ich obsługą,
  • Monitorowanie portfela pożyczkowego, przygotowywanie raportów i analiz działalności,
  • Udział w czynnościach sprawozdawczych,
  • Obsługa klientów funduszu pożyczkowego w zakresie oferowanych produktów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne/matematyczne/ statystyczne),
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obszarze analiz finansowych przedsiębiorstwa w zakresie kwantyfikacji ryzyka, rachunkowości i analizy oraz podstaw prawa gospodarczego
  • Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i priorytetyzacji zadań,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Podnoszenie kwalifikacji i rozwój,
  • Możliwość uczestniczenia w rozwoju firmy i umacnianiu jej pozycji na rynku,

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny
  • CV
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A, ul. 1 Maja 27, 58-500 Jelenia Góra, w celu wzięcia udziału w naborze na wolne stanowisko Specjalista ds. analizy ryzyka kredytowego. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do 31.01.2023 na adres: praca@karr.pl