Projekt „ Turystyka Pogranicza Karkonoszy, Gór Izerskich i Łużyc” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Funduszu Małych Projektów Interreg Polska – Saksonia 2014-2022

PODSUMOWANIE

Forum Turystyczne „Turystyka Pogranicza Karkonoszy, Gór Izerskich i Łużyc”

Termin

11 października 2019 r.

Miejsce

Pałac Wojanów (Wojanów 8, 58-508 Wojanów)

Dla kogo?

Forum to spotkanie przedstawicieli branży zarabiającej na turystyce oraz wspierającej jej rozwój. Dla samorządów, biur informacji, biur turystycznych, agencji eventowych, przewodników, gestorów bazy noclegowej i gastronomicznej.

 

Zarejestruj się na FORUM

Poznaj nowe trendy, wzmocnij potencjał swojej firmy i odkryj nowe kierunki rozwoju.

Z powodu braku miejsc zapisy na forum zostały zamknięte !

Dlaczego warto?

To 5 intensywnych godzin spotkań z ekspertami branży turystycznej po obu stronach granicy. Wykłady i panele dyskusyjne z zakresu:

  • tworzenia skutecznej oferty turystycznej
  • zarządzania zespołem i zapobiegania rotacji pracowników
  • najnowszych technik sprzedażowych
  • trendów i kierunków rozwoju turystyki naszego regionu

Po co?

By nie stać w miejscu, być na bieżąco z trendami, umieć sprzedawać i pozyskiwać klientów, by być przygotowanym na zmiany i wyprzedzić konkurencję.

Ważne informacje

  • Udział w forum jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona
  • Forum będzie tłumaczone symultanicznie w dwóch językach: polskim i niemieckim

PROGRAM:

W ramach forum odbędą się panele dyskusyjne na temat aktywnej turystyki, podstawowych problemów w branży turystycznej po obu stronach granicy, tworzenia oferty turystycznej oraz prelekcje na temat m.in.: zarządzania zasobami ludzkimi i potrzebą szkolenia personelu w obiektach turystycznych, technik sprzedażowych usług hotelarskich z wykorzystaniem nowych technologii, rozwoju strukturalnym z i po węglu brunatnym – od górnictwa odkrywkowego do obszaru turystycznego.

Więcej o projekcie

Do pobrania

Kontakt

Koordynator projektu | +48 75 75 27 522

biuro@karr.pl

FORUM_POLSKO_NIEMIECKO_CZESKIE

Forum turystyczne jest organizowane w ramach realizacji projektu pn. „Turystyka Pogranicza Karkonoszy, Gór Izerskich i Łużyc”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu Państwa w ramach Funduszu Małych Projektów Interreg Polska – Saksonia 2014-2022. Beneficjentem wiodącym projektu jest Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Partnerem Projektu jest Gemeindeverwaltung Boxberg/O.L.